Febi Bilstein, binek ve ticari araç yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında dünya çapındaki üreticilerden ve tedarikçilerden biridir. 160 yılı aşkın süredir süreklilik, kalite, servis, güvenilirlik ve yenilikçi anlayışı ile ayaktadır.

Hiç bir konsorsiyuma bağlı bulunmayan geleneksel bir aile işletmesi olarak, müşterilere 20.000 referansın üzerinde yedek parçadan oluşan ve sürekli gelişen, 130'un üzerinde ülkede ulaşılabilirliği olan komple bir hizmet sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Febi, 69 ülkede kendi temsilcilikleriyle veya seçilmiş ortaklarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Her bir saniyenin değerini bilen vizyonu ile 100 milyonun üzerinde febi parçasını Almanya, Ennepetal’ daki merkezinde yurt içi ve yurt dışına sevk edilmek üzere hazır durumda bulundurmaktadır.

Ürün Grupları:

-         Direksiyon Grubu (rot kolu- rot başı, taşıyıcı mafsal)

-         Motor Grubu (motor yağlaması, motor kumandası, motor soğutması, yakıt sistemi)

-         Fren Grubu (fren tekerlek silindiri, fren balataları, fren diskleri, fren takozları, fren hortumları, aşınma kontağı)

-         Diğer Ürünler (kılavuz hunisi, kapı kolu, kapı tespitleyicisi, çapraz mafsallar, supap yakıt filtresi için fan motorları, fan şalteri, yağ tahliye cıvataları, yağ seviye sensörü, far düğmesi)