KURUMSAL

Şirketimiz Oto Rulman 1986 yılında Nail ve Metin ERAKIN tarafından İzmir'de kurulmuştur.

İlk kuruluş yıllarında küçük bir şahıs firması olarak sektöre girmiş geçen yıllarla birlikte gelişerek Otomotiv Rulman ve Kayış sektöründe lider bir tedarikçi firma olmayı başarmıştır.

Perakendecilikle giriş yaptığı sektörde toptancılıkla devam etmiş gelişen firma koşullarıyla ithalata başlayarak dünya çapında tanınan bir çok markanın Türkiye distribütörü olmuştur. Rekabetin ve değişimin yoğun olduğu Otomotiv sektöründe uzmanlaşmış olmasıyla birlikte Sanayi - Endüstri alanında da hizmet vermektedir. 45.000 farklı ürün çeşidinden oluşan geniş stoğuyla müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla ve servis kalitesi ile sunmayı amaçlamaktadır.

TIMKEN; KOYO-JTEKT; RUVILLE; GATES; NTN-SNR markalarının Türkiye Distribütörü olan firmamız SKF,FAG; LUK; INA; KFLT; NSK; A.B.A; KBC; KFLT; ORS; PFI; YW-YWB gibi rulman ve CONTITECH; BANDO gibi kayış markalarıyla hafif, ticari,  traktör, ağır vasıta ve işmakinelerinin Rulman ve Kayış tedariğini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır...

Oto Rulman katıldığı yurt içi ve yurdışı fuarlarda rulman ve Kayış piyasasındaki değişimleri takip edip pazarda yeni oluşabilecek ihtiyaçların tespit edilmesinde ve yeni ürünlerin pazara sunulmasında üretici firamalar ile işbirliği halinedir.

Yurtiçi ve yurt dışındaki çözüm ortakları ile yürüttüğü işbirliği ile sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. 30 kişiden oluşan dinamik personeli ile Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaşmaktadır.

3000 m2 kapalı 500m2 açık alana kurulu OTO RULMAN PLAZA da müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetine devam etmektedir.