Şirketimiz Oto Rulman 1986 yılında Nail ve Metin ERAKIN tarafından İzmir'de kurulmuştur.

İlk kuruluş yıllarında küçük bir şahıs firması olarak sektöre girmiş geçen yıllarla birlikte gelişerek Otomotiv Rulman ve Kayış sektöründe lider bir tedarikçi firma olmayı başarmıştır.

Perakendecilikle giriş yaptığı sektörde toptancılıkla devam etmiş gelişen firma koşullarıyla ithalata başlayarak dünya çapında tanınan bir çok markanın Türkiye distribütörü olmuştur. Rekabetin ve değişimin yoğun olduğu Otomotiv sektöründe uzmanlaşmış olmasıyla birlikte Sanayi - Endüstri alanında da hizmet vermektedir. 45.000 farklı ürün çeşidinden oluşan geniş stoğuyla müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla ve servis kalitesi ile sunmayı amaçlamaktadır.

TIMKEN; KOYO-JTEKT; RUVILLE; GATES MARKALARININ Türkiye Distribütörü olan firmamız SKF,FAG; SNR; LUK; INA; KFLT; NSK-RHP; NTN; A.B.A; KBC; KFLT; NADELLA; ORS; PFI; YW-YWB gibi rulman ve GOODYEAR; CONTITECH; BANDO gibi kayış markalarıyla hafif, ticari,  traktör, ağır vasıta ve işmakinelerinin Rulman ve Kayış tedariğini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır... Devamı >>